Yükleniyor...

2014 yılında kurulan uzman ekipleriyle kendi alanların da uzman kadrosuyla çok büyük işler yapmaktayız. Aracınızın başına her ne gelirse gelsin bize danışmadan işlem yaptırmayın. Aracınızın değer kaybına uğratmamak için Pdrcoto'nun uzman ekibi sizlere ve aracınıza daha iyi hizmet vermek için çalışmaktadır.

“Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme (PDR)”dış darbeler sonucu araçların kaporta aksamları üzerinde meydana gelen boyanın zarar görmediği ve genellikle 5 cm çap ölçüsüne kadar kaporta göçüklerinin özel el aletleri ile aracın orijinal boyasına zarar vermeden düzeltilerek eski haline getirilme tekniği ve sanatıdır. PDR tekniği sayesinde aracın orijinalliği bozulmaz, ikinci el satışında değer kaybına uğramaz. Düzeltme işleminden tatminkar bir sonuç alınabilmesi için kaportada göçük bölgesindeki saçın uzamamış ve boyanın zarar görmemiş olması gerekir. Daha önce hasar görmüş, macunlanıp boyanmış saç veya alüminyum alaşımlı paneller üzerindeki göçüklerin giderilmesinde PDR tekniği kullanılmaz.

images
1280
Tamir Edilen Araba
images
4679
Mutlu Müşteri
images
3568
Gündür Açığız
images
668
Kişilik Ekip

2016'da bir kaza sonucu aracımın arka tampon kısmı mahvoldu. Pdrcoto sayesinde boya dahi vurulmadan ilk günki gibi yapıldı. teşekkürler!

images
Mustafa Mertyürek
Bankacı

Mercedes-Benz Markalı aracımın arka bagaj kısmı tamamen göçük halindeydi. Pdrcoto'nun kaliteli hizmeti sayesinde ilk günki gibi!

images
Eren Serin
İnşaat Mühendisi

Yağan dolu yağmuru sonrası aracımda büyük hasarlar olmuştu PDRC OTO Sayesinde arabam eskisi gibi Teşekkürler

images
Sabri Savcı
İş Adamı